تریلری تازه از عنوان Battlefield 1 در Gamescom2016 به‌نمایش درخواهد آمد

0

طرفداران عنوان Battlefield 1 مشتاقانه منتظر تریلر جدیدی هستند تا باری دیگر شاهد جنگ جهانی اول و آشوب آن باشند و خوشبختانه، دایس به‌تازگی در شبکه‌ی توئیتر تایید کرده که تریلر جدیدی از Battlefield 1 در Gamescom2016 به‌نمایش در می‌آید.

این تریلر جدیدی که طبق گفته‌ی دایس درGamescom انتشار می‌یابد، باید مانند تریلر اول و معرفی این بازی – که یکی از پرلایک‌ترین ویدئوهای تاریخ یوتوب بود – به انتظارات پاسخ داده و بسیار هایپ‌برانگیز باشد! البته طوری هایپ طرفداران را برانگیزد که تاکنون در سری Battlefield ندیده‌ایم!

همان‌طور که گفته شد، این خبر در توئیتر توسط دایس اعلام شد که حاکی از تریلری عالی با ترکیب عناصر مخلتف بازی است و همه چیز به خوبی پیش می‌رود و باید شاهد تریلری موثر باشیم.

Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن عرضه خواهد شد و مشترکین سرویس‌های EA Access (مخصوص ایکس‌باکس‌وان) و Origin Access (مخصوص رایانه‌های شخصی) می‌توانند این بازی را در ۱۸ اُکتبر (۲۷ مهر) قبل از عرضه‌ی رسمی‌اش تجربه کنند و درسترسی زودتری به آن داشته باشند. درآخر لازم به‌ذکر است که رویدادGamescom2016 از ۱۷ اوت (۲۷ مرداد) آغاز می‌شود و تا ۲۱ اوت (۳۱ مرداد) ادامه خواهد یافت.

  دوست دارم
منبع :

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/