نقد و بررسی عنوان وکتور 2 | گریزی تمام نشدنی

2

بازی Vector (وکتور) یک بازی هیجان انگیز است که در گذشته ای نزدیک عرضه شد . که آخرین نسخه اول آن در تاریخ 18 سپتامبر 2014 مصادف با 27 شهریور ما 1393 انجام شد و از آن تاریخ به بعد هیچ بروزرسانی برای این بازی عرضه نشده است. تا به امروز که نسخه دوم بازی Vector در مارکت های جهانی قرار گرفت . در ادامه با وی گیم برای نقد و بررسی این بازی جذاب همراه باشید.

Vector 2 (وکتور 2)

تاریخ عرضه 23 Maye سال 2016 (3خرداد 1395)

منتشر کننده : Nekki

ژانر(سبک) : اکشن

پلتفرم : اندروید و ای او اس

نویسنده : مهران جهان‌تیغ

Screenshot_20160612-235959

گیم پلی و گرافیک خوب بازی

گیم پلی وکتور 2 همانند نسخه قبلی این بازی است ، اما با ارتقاع سیستم این عنوان گسترش بیشتری پیدا کرده است.با توجه به هزینه بالای صرف شده برای نسخه دوم مراحل و رابط کاربری نسبت به وکتور 1 کمی گیج کننده تر شده است . کارکتر(شخصیت) شما به دویدن در طول سفحه ادامه می دهد و شما میتوانید ببینید . که می بایست در طول بازی از روز موانع بپرید و یا از زیر آن ها سر بخورید ، بدون اینکه به آن ها برخورد کنید(حواستون باشه پودر نشین)

انیمیشن های آن های آن صاف و تقریبا در ظرافت خود طراحی شده است ، شما میتوانید با باز کردن حرکات درطول بازی قدرت های خود را به نمایش بگذارید ، اما همان حرکت های ساده به شما کمک می کنند تا از برخورد با لیزر و مین های زمینی موجود در طول راه زنده بمانید . اما میتوانید از ارتقاع سیستم بازی بیشترین بهره را برای آموزش در نحوه ی بازی کردن ببرید. ولی میتوانیم ببینیم که قدرت های شما می توانند کامل شوند. زمانی که از ابزاری که در اختیار دارید استفاده کنید ، البته از بدی های این ویژگی این است که شما باید بیشتر به مراحل بازی به خصوص مراحل اول اهمیت بدهید .

Screenshot_20160613-000009

در حال حاضر میزان کاوش در مراحل و فضای بازی بیشتر شده است . برای مثال در موقعیتی قرار می گیرید که را پایین شما را به مرحله می رساند ولی راه بالا منجر به مرگ شما در بازی و تکرار مرحله می شود . در نخست شما به دویدن مداوم رو به جلو و راهنمایی های مناسب برای آشنایی با بازی مواجه می شوید که به شما کمک میکند نحوه انجام بازی را به راحتی فرا بگیرید . پریدن زود هنگام از روی کوانع یا گودال ها می تواند مشکلاتی را برای شما ایجاد می کنند . با توجه به موانعی که در سد راه شما قرار می گیرد شما برای عبور از آن ها از حرکات پارکور استفتده می کنید .

Screenshot_20160612-223045

32 دوست دام
  • گیم پلی 6.5
  • گرافیک 7.5
  • داستان 7
  • صداگذاری 6.8
  • رتبه بندی کاربران (6 رای) 7.7
    رتبه شما :
خلاصه

این بازی با گرافیک و گیم پلی خوب توانست تا جزو یکی از بهترین بازی های دوبعدی اندروید شود، هر چند نسبت به سری اول این بازی افت چشمگیری را شاهد بودیم اما نسخه جدید بازی هم در نوع خود جذاب و هیجانی است

7.0 خوب
منبع :تهیه شده در وب سایت وی گیم

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

گفتگو ها2 دیدگاه

پاسخ دهید


*/