معرفی بازی Score Hero | قهرمان خودت باش!

2

امروزه بازی های ورزشی و مخصوصا فوتبال طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و ما شاهد بازی های مختلفی از آن در پلتفرم های معروف مانند PS4 , Xbox One , Microsoft windows و حتی Ios و Android هستیم. حال با وی گیم همراه باشید تا یکی از بازی های جدید و البته جذاب و سرگرم کننده به نام Score Hero را برای Android به شما معرفی کنیم.

score-hero-wegame-ir-4score-hero-wegame-ir-2score-hero-wegame-ir-3قهرمان خودت باش!

بازی Score Hero یک بازی زیبا و جذاب که ساخته استودیو First Touch Games است که به شما اجازه می‌دهد تا با شروع فصل کار خودتان را در تیم های فوتبالی آغاز کنید و البته اینکه این بازی دارای مراحل بسیار جالب و سختی هم هست!
شما در آغاز فصل اول به تیم های سطح پایین‌تر از هر لیگی که آن را انتخاب می کنید خواهید رفت و پس از آن با پیشرفتدر آن تیم و ثبت تجربه ها و به دست آوردن ستاره خواهید توانست که به فصل های بعد راه پیدا کنید.score-hero-wegame-ir-5

score-hero-wegame-ir-6score-hero-wegame-ir-7

 

فصل اول بازی فقط شامل تمرین های بازی می‌شود که شما را با بازی کردن به این سبک آشنا کند و کم کم با ورود به بازی های دوستانه و لیگ در تیمتان خواهید توانست که موفقیت های بیشتری در این زمینه کسب کنید. اما این موفقیت هارا می شود یک شبه به دست آورد؟
این بازی دارای فصل های خیلی خیلی زیادی است و نگران تمام شدن آن به این زودی ها نباید بود، این بازی دارای 380 مرحله متفاوت است و شما در شروع بازی 20 فرصت برای به پایان رساندن هر مرحله دارید و پس از به پایان رسیدن آن باید پس از 1 ساعت 15 دقیقه دیگر 20 فرصت در اختیار شما قرار بگیرد.

score-hero-wegame-ir-11
شما همچنین در شروع بازی ملیت خودتان را انتخاب می‌کنید اما برای بازی کردن در تیم ملی لازم به به دست آوردن ستاره های بیشتر است و در فصل دوم شما وارد تیم ملی خواهید شد. تیم ملی به شما این اجازه را می‌دهد تا اولین کاپ خودتان را به دست بیاورید و پیشرفت کنید و پول اندکی به دست آورید. اما این پول ها کجا به کار می‌آید؟
این پول ها در بخش شخصی سازی بازیکنتان و دریافت فرصت برای برگرداندن زمان به کار می رود؛ وقتی که شما یک شوت به سمت دروازه میزنید و گل نمی شود حداکثر 2 ثانیه وقت دارید تا زمان را به عقب برگردانید که از شما 1$ گرفته می شود. در بخش شخصی سازی نیز با خرید استایل موی سر یا شماره مورد علاقه‌یتان در تیم و یا خرید کفش و دیگر چیز ها می‌توانید این پول را خرج کنید.)البته با کار های ساده ای مثل وصل شدن به اکانت فیسبکوتون می توانید 5$ در بازی کسب کنید)
با پشت سر گذاشت هر فصل تیم شما بهتر و بهتر خواهد شد و می‌توانید به تیم های بزرگ حال حاضر در لیگ های جزیره و اسپانیا و… قرار داد ببندید و به آنها بپیوندید.

 

score-hero-wegame-ir-13score-hero-wegame-ir-15score-hero-wegame-ir-12

محیط بازی دارای گرافیک بالا و چشم گیر 3D است و ایده و جذابیت گیم پلی باعث شده تا گرافیک بازی اصلا به چشم نیاید، گل زنی به دروازه‌بان ها تا حدودی آسان است و با زدن ضربات کات دار از راه دور هم میتوان به راحتی گل زد. اما اشتباه نکنید! همه‌ی دروازه‌بان ها شامل این نمی شوند. با سعود به تیم های بزرگ تر بازی نیز سخت تر می شود و گل‌زنی هم همینطور.

score-hero-wegame-ir-9score-hero-wegame-ir-14
بازی Score Hero فرصتی است که شما خودتان را در کار تیمی بسنجید و بتوانید با پیشرفت و به دست آوردن ستاره و پول خودتان را مشهور کنید و روز به روز معروف تر شوید تا اینکه با به دست آوردن کاپ ها ، توپ طلا، کفش طلا و… بتوانید با دوستانتان نیز رقابت داشته باشید و این رقابت باعث تجربه‌ی خاطره انگیزی بین شما و دوستانتان خواهد شد.

 

52 دوست دام
منبع :تهیه شده در وب سایت وی گیم

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

گفتگو ها2 دیدگاه

پاسخ دهید


*/