معرفی بازی پرندگان ماهیگیر 2

0

حتما شما هم نام استودیو بازی‌سازی GlimGames رو شنیده‌اید. اگر هم نه، ما به شما معرفیش میکنیم. این استودیو بازی‌سازی تشکیل شده از چند بازی‌ساز خلاق و جوان که با ارائه بازی های دو بعدی و جذاب مانند هی تاکسی و موتوری و دیگر بازیهایشان به طور رایگان توانسته اند محبوبیت خاصی بین موبایل گیمر های حاضر در کافه بازار بدست بیاورند.
اینبار ما میخواهیم بازی جدیدشان به نام “پرندگان ماهیگیر 2” را به شما معرفی کنیم، پس با وی گیم همراه باشید تا در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این بازی به دست آورید.
شما در این بازی به گذشته ها باز خواهید گشت، به آنجایی که تعداد پرندگانی در کره‌ی زمین در معرض انغراض هستند و شما باید با یافتن غذا برای آنها، زنده نگه‌شان دارید و نسلشان را گسترش دهید.

parandeganmahikhor22
اما غدای آنها چیست؟
پرندگان در بازی از ماهی های درون دریا تغذیه می‌کنند و شما با فرود به سمت دریا می توانید چند ماهی را در دام شکمتان بیندازید. درون دریا هم متساح‌هانی وجود دارد که پس از دیدن آنها باید سریعا مسیرتون رو عوض کنید، اگر با تمساح برخود کنید، باید دوباره به آسمان برگردید و کسب رکورد پرواز کنید. البته تمساح ها تنها دشمن شما در بازی نیستند، چند پرنده ممکن است از سمت مخالف حرکتتان به شما نزدیک شوند پس مواظب آنها نیز باشید.
گرافیک 2 بعدی بازی کاملا چشمگیر است و ما دوباره شاهد یک شاهکار در بازی های ایرانی توسط GlimGames هستیم، تکسچر ها به خوبی کار شدند و در کوچکترین حرکات بازی شاهد باگ یا مشکلی نیستیم و همچنین گیم‌پلی فانتزی و جالب این بازی باعث می شود تا ما را به خودش جذب کند.
موسیقی و صداگذاری بازی هم در جای خود عالیست، پس از ورود به بازی شاهد موسیقی بسیار جالب و جذاب هستیم که با محیط بازی نیز هماهنگ هست و آن حس شکار و یافت غذا رو به گیمر منتقل می‌کند.

parandeganmahikhor23
اولین پرنده ای که بازی در اختیار شما می گذارد “سبزوروس” است و شما با هر بار بازی کردن و کسب امتیاز و خوردن ماهی ها می توانید به سراغ ماهی های قوی‌تر و سریع‌تر بروید. دو پرنده‌ی قدرمت و گران بازی که نیاز به 15.000 رکورد دارد “شیرکولا” و “زردورکس” نام دارند.

parandeganmahikhor2
یکی از نقاط ضعف کوچک بازی نداشتن محدودیت برای بازی کردن است، برای مثال سازندگان “پرندگان ماهیگیر 2” میتوانستند مانند خیلی از بازی های دیگر پلتفرم اندروید برای بازی محدودیت بگذارند مثلا حدود 10 فرصت برای هر 60 دقیقه، اینطور هم بازی سخت تر و جذاب تر می‌شد و هم گیمر ناخداگاه میتوانست یک استراحتی در لحظه داشته باشد.

parandeganmahikhor24
اما این تنها مشکلات بازی نیست، معمولا بازی های ایرانی چون بهینه سازی نیستند ممکن است که باتری گوشی موبایل شما رو زود خالی کنه و بازی‌ساز های عزیز ایرانی باید سعی کنند تا قبل انتشار بازی ها آنها را بهینه سازی کنند که استفاده از باتری را بالا نبرد.
“پرندگان ماهیگیر 2” یک بازی با خلاقیت و ایده ای جالب است که تسبت به نسخه قبلی خودش تغییرات قابل توجهی داشته و ما آن تغییرات را به راحتی حس کردیم، این بازی طی چند روز بازی کردن پیاپی ممکن است دلتان را بزند و دیگر دلتان نخواهد سمت بازی بروید پس سعی کنید کم کم و با برنامه رکورد جمع کنید و پیشرفت کنید.

 

2 دوست دام
منبع :

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/