معرفی بازی Talking Tom Gold Run

0

همانطور که ممکن است شما هم بدانید بازی های رانر(Runner) به تازگی بین بازی های اندرویدی جای باز کرده و طرفداران خاص خودش را نیز دارد. اولین باری که چنین بازیی را دیدیم در عنوان Subway Surfer شکل گرفته بود و شما یک نقاش خیابانی بودید که باید از دست پلیس شهر فرار می‌کردید. بعد ها بازی های بیشتری در این سبک منتشر شد که حتما شما هم شاهد آن بودید.

اما به تازگی بازی جدیدی از استودیوی مطرح و نام آشنای Outfit7 خالق بازی های Talking Tom & Ginger & Ben & Angela شاهد بودیم که در همین سبک و با نام Talking Tom Gold Run منتشر شد. حتما بازی سرگرم ککنده و جالب Talking Tom را بیاد دارید که با تقلید از شما حرف میزد و خیلی هم بامزه و جذاب بود.

اما در بازی Talking Tom Gold Run ما اینبار باید به دنبال یک دزد سنجاب که از بانک شمش های طلا را دزدیده است هستیم و پشت سر آن شمش هایش را جمع میکنیم و با ارتقای خانه و استختر خانه می‌توانید به مراحل بالاتر سعود کنید و سخصیت های دیگر را نیز باز کنید.

talking-tom-gold-runجنبه رقابتی بازی بسیار بالاست و ما مانند دیگر بازی های همین سبک اظتراب و استرسی که در حال انجامش بودیم را داشتیم. به دست آوردن رکورد ساده به نظر می‌رسد اما با بیشتر شدن رکورد شما سرعت بازی هم سریع تر و جذاب تر می شود.

 

 

 

 

 

شمش های طلا را جمع کنید تا رکورد بگیرید

 

 

گیم‌پلی بازی خیلی خوب کار شده و ما میتوانیم بدون مشکل به بازی کردن بپردازیم، اگر شما هم شاهد بازی های قبلی همین سبک بوده باشید خواهید دانست که بازی های قبلی در بعضی موارد دچار مشکل می شدند و حتی ممکن بود باعث سرنگون شدن شما در حین بازی کردن شوند.

 

talking-tom-gold-run-7talking-tom-gold-run-6talking-tom-gold-run-5

 

 


گرافیک بازی هم خوب کار شده و می‌توان گفت که کمی کار بیشتر بر رویش لازم بود. شما در این بازی هرچه شمش های بیشتری را جمع آوری کنید امتیاز بیشتری کسب می کنید و البته به حد نصاب نرسیدن شمش ها از حد مشخص شده باعث می شود که شما در یک مرحله مردود و بازنده شوید .  البته کار جمع آوری شمش های طلا به روی زمین ختم نمی شود و حتی شما در مراحلی از بازی باید سوار انواع و اقسام وسایل حتی هواپیما شده و در ضمن حرکت هواپیما شمش های طلا را جمع آوری کنید .

talking-tom-gold-run-2

talking-tom-gold-run-3talking-tom-gold-run-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این بازی دارای گرافیک فوق العاده شیرین و بامزه است و این عمل باعث میشود تا بازی برای شما جذاب تر شود. وجود انواع و اقسام وسایل و اشیا و ماشین و هواپیما و … در بازی باعث شده تا حس یکسان بودن بازی به شما دست ندهد. وجود مراحل متنوع و چالش برانگیز هم در بازی قابل مشاهده است.

21 دوست دام
منبع :تهیه شده در وب سایت وی گیم

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/