تصاویری از آماده سازی PS4 Pro برای فروش منتشر شد

0

در ابتدای این نسل از کنسول‎ها، شرکت‏‌های سازنده هر کدام یک مدل پایه با امکاناتی خوب را معرفی کردند و چند ماه بعد این کنسول‎ها به بازار عرضه شدند. هنوز زمان زیادی از شروع این نسل نگذشته که این شرکت‎ها مجددا نسخه‎های جدیدی از کنسول‎های خود را معرفی کرده و بزودی قصد عرضه آن‎ها را دارند.
به گزارش وب سایت وی گیم، این مورد چنین فکری را به ذهن ما می‎آورد که نسخه‎های پایه این کنسول‌‏ها تنها برای خریدن زمان و از دست ندادن بازار توسط این شرکت‎ها بوده است. در هر صورت در آینده‎ای نزدیک نسخه‎های مختلفی از کنسول‎های بازی فعلی به بازار عرضه خواهند شد. هنوز چند روز مانده به عرضه رسمی کنسول PS4 Pro پرو در تاریخ 10 نوامبر مصادف با 20 آبان، اما از قرار معلوم کنسول‎ها از هم‌اکنون در حال آماده سازی برای فروش هستند. تصاویری از این مورد در فضای مجازی منتشر شده است، که انتشار آن‎ها توس یک کاربر وبسایت ردیت به‌نام perrilloux صورت گرفته است. PS4 Pro درواقع نسخه بهبود یافته کنسول نسل هشتمی سونی است که این کمپانی ژاپنی به هواداران خود اطمینان داده است با وجود عرضه PS4 Pro تا پایان نسل کاملا از PS4 حمایت خواهد کرد.

ظاهرا، کنسول‎ها در حال حاضر برای فروشگاه‎های مختلف ارسال می‎شوند تا قبل از فروش آماده سازی‎های قبلی صورت بگیرد و این زمان‎بندی کاملا منطقی بنظر می‎رسد. می‎توانید این تصاویر را در زیر ببینید. این تصاویر واقعا هیجان افرادی که قصد خرید این دستگاه را دارند بسیار بیشتر می‎کند.

تصاویر جدید PS4 Pro:

1 دوست دارم
منبع :DualShockers

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/