تصویر جدیدی از فیلم Wonder Woman رسما منتشر شد

0

کمپانی Warner Bros تصویر جدیدی را از فیلم مورد انتظار Wonder Woman را به طور رسمی منتشر کرد.به گزارش وب سایت وی گیم، فیلم Wonder Woman بدون شک یکی از فیلم‌های مورد انتظار تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی است. به نقل از وب‌سایت Time، کمپانی Warner Bros تصویر جدیدی را از این فیلم منتشر کرده است. در این تصویر پرنس دایانا، زن شگفت‌انگیز را سوار بر اسب در کنار نیروهای استیو ترور مشاهده می‌کنیم. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Wonder Woman new photo

کارگردانی فیلم Wonder Woman را پتی جنکینز بر عهده دارد. گل گدوت، کریس پاین، رابین رایت، دنی هوستون،دیوید تیولیس، ایون برمنر، النا آنایا، لیزا لاون کانگلسلی، سعید تغماوی و لوسی دیویس از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم، پس از فیلم‌هایی چون Man of Steel، Batman v Superman: Dawn of Justice و Suicide Squad، چهارمین فیلم دنیای سینمایی DC است و پس از آن فیلم مورد انتظار Justice League در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۷ مصادف با ۲۶ آبان ۱۳۹۶ اکران خواهد شد.

کار نوشتن فیلمنامه فیلم Wonder Woman بر عهده جف جانز و آلن هینبرگ بوده است. زک اسنایدر، دبورا اسنایدر وچارلز راون به عنوان تهیه کننده به همراه جف جانز، استفان جونز، وسلی کالر، ربکا استیل راون و ریچارد ساکل به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این فیلم حضور دارند. فیلم Wonder Woman داستان شاهزاده آمازونی به نام پرنس دایانا را روایت می‌کند که در سرزمین خود در حال دیدن آموزش برای تبدیل شدن به یک جنگجوی شکست ناپذیر است. پس از آن که جنگنده خلبان آمریکایی به نام استیو ترور در سرزمین دایانا سقوط می‌کند، او از اتفاقات جنگ جهانی اول آگاه می‌شود و درخواست کمک ترور را قبول می‌کند تا همراه او به دنیای واقعی قدم بگذارد تا با کمک ترور جنگ جهانی را به پایان برساند. دایانا سرانجام برای اولین بار خانه خود را ترک می‌کند تا با سرنوشت خود روبرو شود.

فیلم Wonder Woman قرار است تا در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۷ برابر با ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ اکران شود.

2 دوست دام
منبع :ComingSoon

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/