معرفی بازی Wild City Rush | یورش حیوانات در شهر

0

بازی های سبک پیکسلی هم تقریبا جای خودشان را میان گیمر های اندرویدی باز کردند و ما روزانه شاهد بیشتر شدن روز به روز این هواداران هستیم، حال بازی Wild City Rush عرضه شده برای پلتفرم  Android در سبک ماجرایی و پیکسلی هم که به تازگی توسط SVIPER تولید شده را قصد داریم به شما همراهان وی گیم معرفی کنیم.

Wild City Rush Logo

این بازی، در سبک بازی های ماجرایی است و گرافیک فانتزی و جالبی که آن را گرافیک پیکسلی می‌نامند دارد که توسط استودیو بازی سازی SVIPER برای پلتفرم Android ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل و همچنین مارکت ایرانی کافه بازار عرضه شده است. همچنین این بازی توانسته تا توسط کاربران امتیاز4/3 از 5 در گوگل پلی و امتیاز 4 از 5 را از کاربران مارکت کافه بازار به‌دست آورد.

Animalsاین بازی دارای سبکی شبیه به بازی مشهور قورباغه دونده که قبلا بر روی کنسول های دیگر منتشر می‌شد و همینطور بازی اندرویدی Disney Crossy Road، که البته این بازی با هیجان بیشتر و گیم‌پلی بسیار جذاب‌تر و طولانی تر و از همه مهم‌تر امتیازی طراحی شده است که می‌تواند حتی از هر دو بازی گفته شده  هم بسیار پر طرفدار تر و کاربران بیشتری را به خود جذب کند. این بازی با داشتن گیم‌پلی بسیار خلاقانه تر و هوشمندانه و پیچیده و میتواند کاربران را ساعت‌ها درگیر خود کند و باعث شود بازیکنان برای پیشرفت بیشتر در بازی اشتیاق پیدا کنند! داستان بازی از این قرار است که حیوانات یک باغ وحش با کمک یک دیگر تصمیم می‌گیرند تا با همکاری یک دیگر از باغ وحش فرار کنند و موفق به انجام این کار نیز می‌شود در نتیجه حیوانات به شهر یورش می‌برند و شهر به هرج و مرج کشیده می‌شود. در این بازی شما وظیفه دارید کنترل  و رهبری هر کدام از حیوانات را که دوست دارید و یا همزمان تا سه حیوان را بر عهده بگیرید و به انها کمک کنید تا از شهر و مردمان هراسان را که می‌خواهند آنها را بکشند و یا  انها را دوباره گرفتار کرده به باغ وحش برگردانند فرار کنند. پس خود را آماده کنید زیرا در این راه و انجام ماموریت شما با  با تنوع بالا و مراحل پر چالش روبرو خواهید شد! مثلا یک عقاب و یا ماموران باغ وحش با یک هلیکوپتر هر لحظه در تعقیب شما هستند… در صورتی که زودتر از پیمایش دوربین بازی مسیر را طی نکنید! با رسیدن به پایین صفحه عقاب ویا هلیکوپتر به شما حمله می کند! و می بازید! در طول بازی و سخت شدن مراحل بازی نیز جذاب تر می شود و همچنین اینکه این بازی از آن نوع بازی هایی نخواهد بود که بعد از گذشت تقریبا یک هفته از آن خسته شوید! جذابیت داستان این بازی و طراحی بصری آن شما را بار ها و بار ها وادار می کند تا بازهم به بازی برگردید و به ادامه‌ی آن بپردازید.
همچنین از دیگر ویژگیهای بازی میتوان به کنترلر لمسی و بسیار اسان و راحت بازی اشاره کرد، که می‌توانید حتی با انتخاب گزینه کنترل دو شخصیت همزمان بر روی یک صفحه که صفحه به صورت دو قسمت تبدیل میشود و کنترل شخصیتها نیز با با یک انگشت صورت میگیرد. در کل بازی Wild City Rush  با ترکیب شدن از یک بازی رکوردی و امتیازی یک بازی متفاوت که مینتواند علاوه بر جذب طرفداران این دو سبک بازی طرافداران و بازیکنان اندرویدی بسیار زیادی را به خود جذب و راضی نگه دارد! همچنین بازی داری گرافیک سه بعدی رنگارنگ و بسیار دلنشینی است.

برخی از ویژگی‌های دیگر این بازی :

  • گرافیک جذاب و پیکسلی به همراه گیم‌پلی سرگرم کننده
  • امکان بازی و رقابت با دوستان
  • دارای موجودات و حیوانات متفاوت
  • دریافت دست‌آوردهای مختلف با پشت سر گذاشتن مأموریت‌ها

پیرو قرارداد رسمی مارکت کافه بازار با استودیو سازنده بازی یعنی SVIPER از این پس می‌توانید اقلام درون این بازی را به ریال و با اعتبار کافه‌بازاری و یا کارت‌های عضو شتاب خریداری نمایید.Wild City Rush Logo

3 دوست دام
منبع :تهیه شده در وب سایت وی گیم

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/