معرفی بازی موبایل Deiland

2

داستان Deiland به دوران جوانی جهان هستی باز می گردد، زمانی که چهار شاهزاده به سیاره هایی فرستاده می شوند تا کریستال های مرموزی به دست بیاورند؛ اگر کریستال را بیابید، قدرت جادویی رها می شود که می تواند دنیا را تغییر دهد. جوان ترین شاهزاده Arco نام داشته و به کوچک ترین سیاره با نام Deiland رفته است.

محیط Deiland دایره ای شکل است و می توانید با انگشت خود منطقه ای که هستید را بچرخانید.

نبرد، کشاورزی و آشپزی تنها بخشی از ویژگی‌های Deiland را شامل می‌شود

در حقیقت دلیل تجربه‌ی Deiland برای من، شباهت شخصیت اصلی داستان با ساخته‌ی استودیوی ناتسومه (Natsume) بود. بازی رایگان Deiland به هیچ عنوان بازی بدی نیست، اما برای من که علاقمند به بازی‌هایی مانند هاروست مون هستم، این بازی کمی کوچک و به اصطلاح جمع‌وجور محسوب می‌شود. در آغاز،‌ زمانی که جهان خلقت هنوز جوان بود، چهار شاهزاده به چهار سیاره‌ی کوچک فرستاده شدند. جایی که آنها باید برای یافتن کریستال‌های مرموز در هر سیاره تلاش می‌کردند. در حقیقت آنها در نهایت موفق شدند تا کریستال را پیدا کنند؛ اما اینکار قدرت افسون باستانی را بیدار کرده و باعث شد تا افسون با گسترش به سراسر جهان، عاملی برای پدیدار شدن منشاء جهان شود.

در این بازی با آرکو (Arco) در Deiland، کوچکترین سیاره از میان چهار سیاره‌ی اصلی همراه می‌شویم. جایی که آرکو باید زندگی خودش را ساخته و با تلاش در کنار مهیا کردن مایحتاج مورد نیازش، دشمنان شوم اطرافش را نیز از بین ببرد. Deiland را می توانیم ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و شبیه ساز زندگی بنامیم. وارد سیاره ای شده اید که تقریبا هیچ چیزی ندارد. بنابراین خود شاهزاده باید دست به کار شده و با استفاده از ماده های موجود به هدف خود برسد. گیم پلی بازی پیرامون همین جمله می چرخد؛ با ترکیب آیتم های گوناگون وسیله های جدید بسازید و چیزهایی که می خواهید را به دست بیاورید.

3

آرکو قادر است تا با فروشندگانی معامله کند که وارد سیاره‌ می‌شوند. خرید و فروش کالا نقشی اساسی را در ارتقاء‌ ابزار و تامین گیاهان جدید برای کاشتن ایفا می‌کند. بازیکنان باید با جمع‌آوری انواع و اقسام آیتم‌ها، آنها را برای ساخت یا ارتقاء ابزار استفاده کنند.

البته آرکو در این ماجراجویی باید با دشمنانی که گاه و بیگاه وارد سیاره می‌شوند نیز مبارزه کند. دشمنان بر اساس اندازه، قدرت متفاوتی دارند؛ دشمنان کوچکتر ضعیف و دشمنان بزرگتر قدرتمند هستند. با افزایش هر سطح می‌توانید یکی از چهار ویژگی قدرت، هوش، مهارت یا مقاومت را ارتقاء دهید. ارتقاء هریک از ویژگی‌ها در مبارزه با دشمنان بسیار کاربری هستند. در حقیقت Deiland دنیایی کوچک از ویژگی‌های متنوع است. اینکه بتوانید به شکل محدود یک ماجراجویی متفاوت را در سیاره‌ای کوچک و خالی از سکنه تجربه کنید، در نوع خود جالب و البته جذاب است. استودیوی چی‌بیگ (Chibig)‌ مدتی می‌شود که شخصیت‌های کوچک را در بازی‌های مختلف به بازیکنان معرفی کرده است و آرکو تنها یکی از شخصیت‌های پرشمار این استودیوی مستقل است.

4

قابلیت معامله یکی از بخش های جذاب بازی به شمار می روند.اگر از بازی خوشتان آمد می‌توانید با خرید‌های درون برنامه‌ای آیتم‌هایی را برای ارتقاء سریع‌تر ساختمان‌ها و ابزار بدست بیاورید تا دیگر برای نبرد با دشمنان مجبور نشوید از چکش یا تبر استفاده کنید.

 

همین حالا این بازی را از کافه بازار دریافت کنید

 

4 دوست دام
منبع :

گفتگو ها2 دیدگاه

پاسخ دهید


*/