سرویس جالب Xbox Game Pass توسط Microsoft معرفی شد

0

امروز Microsoft یکی شگفت انگیزترین اخبار ماه را انتشار داد. سرویس Xbox Game Pass به کاربران اجازه می‌دهد که ماهانه تنها با پرداخت یک اشتراک ۱۰ دلاری بدون هیچ محدودیتی به صد بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. 

به گزارش وب سایت وی گیم، همان طور که در وبسایت XBox اشاره شده این سرویس شامل آثار تراز اولی از جمله بازی Halo 5: Guardians، بازی Gears of War: Ultimate Edition، بازی Lego Batman، بازی NBA 2K16 و بازی Mad Max می‌شود.

فیل اسپنسر به‌عنوان رئیس بخش سرگرمی‌های Microsoft در پی معرفی سرویس Xbox Game Pass بیانیه‌ای انتشار داده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

در XBox ما بازی‌بازان را مرکز هر آنچه که انجام می‌دهیم قرار داده‌ایم و خود را متعهد به ارائه آزادی فوق العاده برای تجربه بازی‌هایتان برروی هر دستگاهی که خواستید و هرکجا که خواستید و هرزمانی که خواستید، کرده‌ایم.

امسال قرار است سالی بسیار هیجان انگیز برای بازی‌بازان باشد. ما قرار است در تعطیلات امسال پروژه اسکورپیو، قدرتمندترین کنسول تاریخ را عرضه کنیم و خانواده را XBox را بیش از پیش بزرگ‌تر نماییم. ما همچنان بهبودهای بسیاری برای سرویس XBox Live و ارتقا پلتفرم در برنامه داریم.

امروز من مفتخرم که اعلام کنم همانطور متعهد بوده‌ایم، سرویس جدیدی به نام Xbox Game Pass را در اختیار شما قرار می‌دهیم که کتابخانه بازی‌های شما را بیش از پیش گوناگون می‌کند. سرویس Xbox Game Pass به شما دسترسی رایگان به بیش از صد بازی XBox One و Xbox 360 (عناوین پشتیبانی شده توسط XBox One) خواهد داد، تمام این بازی‌ها با پرداخت تنها ۹.۹۹ دلار ماهانه امکان پذیر است. بازی‌های رایگان شده از شرکت‌هایی چون تیک-تو، گیمز ۵۰۵، باندای نامکو، کپکام، کدمستر، دیپ سیلور، فوکوس هوم، سگا، SNK CORPORATION ،THQ Nordic GmbH، وارنر بروس و Microsoft Studio خواهد بود و این سرویس همچنان پیشرفت خواهد کرد.

در این سرویس بازی‌هایی در ژانر مختلف قرار می‌گیرد که برای سلیقه‌ای موجود است. در زمان عرضه سرویس شما شاهد رایگان بودن بازی‌های محبوبی چون Halo 5: Guardians ،Payday 2 ،NBA 2K16 و SoulCalibur II در زمان عرضه سرویس رایگان خواهند بود. یکی از نکات فوق العاده سرویس Xbox Game Pass این است که به شما اجازه می‌دهد بازی‌های تازه‌ای را کشف کنید و همچنین آن‌ها به‌صورت کامل برروی کنسول خود دانلود نمایید این یعنی نیازی به استریم یا آنلاین بودن نیست و نگرانی هم برای مشکلات اتصال یا ترافیک استفاده شده ندارید. در کنار آن بازی‌های موجود در سرویس با تخفیف ویژه‌ای قابل خریداری هستند یعنی درصورت اینکه بازی‌ را دوست داشتید می‌توانید با تخفیف مناسبی آن را برای همیشه در کتابخانه خود داشته باشید. هر ماه بازی‌های تازه‌ای به سرویس اضافه شده و بازی‌هایی نیز سرویس را ترک می‌کنند تا همواره حس تازگی در Xbox Game Pass وجود داشته باشد. Xbox Game Pass بلیت شما برای بازی کردن بی انتها است.

تجربه بدون مشکل این سرویس برای ما اهمیت بالایی دارد برای همین از امروز تعداد بسیاری کمی از اعضای سرویس پیش‌نمایش Xbox می‌توانند Xbox Game Pass را تجربه نمایند و سپس در اواخر بهار، Xbox Game Pass برای همه در دسترس است. بازی‌های موجود در هنگام عرضه برای اعضای پیش‌نمایش تنها جرعه‌ای از آنچه که در زمان عرضه آن در دسترس است خواهد بود.

اطلاعات بیشتری از سرویس Xbox Game Pass در زمان نزدیک به عرضه آن انتشار خواهد یافت. از پشتیبانی و هیجان‌تان برای Xbox متشکرم.

Phil Spencer

این عناوین چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت آفلاین در دسترس قرار دارند. همچنین شما می‌توانید بازی‌های قرار گرفته در لیست را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد تخفیف برای محتوای اضافی خریداری نمایید. برای مشترک شدن سرویس Xbox Game Pass نیازی به اشتراک گلد نیست اگرچه برای تجربه بخش چندنفره همچنان نیاز است.

2 دوست دام
منبع :Gamespot

مدیریت و موسس مجموعه وی گیم، طراح گرافیک و گیمر

پاسخ دهید


*/