نقد و بررسی بازی خروس جنگی

0

بازی «خروس جنگی» یک بازی آنلاین مبارزه‌ای با عناصر نقش‌آفرینی است که برای پلتفرم‌ اندروید منتشر شده و به زودی برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد. سازنده‌ی این بازی، استودیوی بازی‌سازی مدریک است از بازی های مشهور این استودیو رویای رنگی، داندریا، کوئیپز و بیست سوالی از جمله بازی‌های این شرکت هستند. «خروس جنگی» اقتباس جالبی از جنگ انداختن خروس‌ها و خروس‌بازی به شیوه‌ی کاملا متفاوت است.

 

جنگ

ویژگی‌ها

با خروس‌های دیگه مقیم سرزمین خروس‌نشین در بخش مبارزه بجنگین

هرجوری که می‌خواین خروس‌هاتون رو شخصی‌سازی کنید

خروس‌هاتون رو با مجموعه گسترده سلاح‌ها، زره‌ها و آیتم‌های مخصوص مجهز کنین

با دوستاتون عضو اتحادها بشین

در جدول رتبه‌بندی‌های متفاوت صعود کنین تا تبدیل به اسطوره سرزمین خروس‌نشین بشین

در تورنومنت‌های روزانه شرکت کنین

در بخش داستانی به عنوان بهترین جایزه‌بگیر به سرتاسر سرزمین خروس‌نشین سفر کنین

با بقیه خروس‌داران دوست بشین

هر روز چالش جدیدی با کوئست‌های روزانه و مخصوص تجربه کنین

منو بازی

 

در قسمت دیگری از بازی قبیله ها و گروه هایی قرار دارند که با پیوستن به آن ها می‌شود بیشتر سرگرم شد؛ همچنین با پیشرفت بیشتر و ارتقاء سطح خود شانس بیشتری دارید تا به گروه های بهتری ملحق شوید و اگر برای آن صبر ندارید شاید بد نباشد که سری هم به فروشگاه بازی بزنید

فروشگاه

بازی دو حالت جداگانه دارد؛ بخش داستانی و بخش مبارزات آنلاین.

بخش داستانی

در بخش داستانی، خروس جنگی شما از طرف شاه‌خروس سرزمین خروس‌ها، مامور می‌شود تا در مناطق خروس‌نشین به برقراری نظم و قانون بپردازد. هر منطقه از تعدادی محله تشکیل شده و یاغی‌ها در این محله‌ها مخفی شده‌اند. هر چه در داستان پیش می‌روید و به حرف‌های (مثلا) یاغی‌ها بیشتر گوش می‌دهید، متوجه می‌شوید که ماجرای برقراری نظم به این سادگی‌ها هم که فکر می‌کردید نیست و دست‌های پنهانی در کار است! بازی فعلا سه منطقه‌ی بزرگ خروس‌نشین دارد؛ صحراهای بی‌آب و علف غرب وحشی، سرزمین‌های اسطوره‌ای افسانه‌های پارسی و بین‌النهرینی و جنگل‌های جادویی شرق دور. در نبردهای بخش داستانی ماموریت‌های خاصی نیز وجود دارد که انجام‌شان برای خروس‌تان جوایز ویژه به ارمغان می‌آورد

 

بخش داستانیمبارزات انلاین

حالت دوم بازی، مبارزات آنلاین خروس‌ها است که برای خودش دنیایی است! خروس شما خصیصه‌هایی دارد که با انتخاب تجهیزات مناسب و ارتقای سطح، افزایش می‌یابند. عناصر نقش‌آفرینی بازی در لایه‌ی زیرین بسیار پیچیده هستند، اما آن‌چه که به بازی‌کننده نشان داده می‌شود، ساده و سرگرم‌کننده است. در بخش آنلاین خروس‌تان باید با انتخاب بهترین تجهیزات، با خروس‌های بازیکنان دیگر وارد رقابت شود. خروس‌های برتر که در جدول رتبه‌بندی بالاتر از بقیه باشند جوایز ویژه‌ای دریافت می‌کنند.

 

انتخاب حریف

ظاهری کارتونی ولی ستودنی

زیبایی بصری بازی از نکات قابل توجه آن است. رابط کاربری ساده و قابل فهم طراحی شده و ظاهر خوبی دارد. طراحی هنری تمام اجزای بازی نیز با دقت و وسواس خاصی صورت گرفته که منجر به یکدستی آن شده است. بازی تم کارتونی منحصربفردی دارد که با انیمیشن‌های بسیار روان و دیدنی، نبردهای جذاب و لذت‌بخشی را خلق می‌کند.

 

2 دوست دام
منبع :WeGame

پاسخ دهید


*/